Site menu:

“Mezi světem radikálních akademiků a lidí, kteří se pouští do boje se svými vykořisťovateli, je nutný intelektuální odstup – nutný je proto, že akademik říká jen své akademické věci, které jsou na míle vzdálené zkušenosti „chudých“ nebo kohokoli jiného, o kom mluví.”

skupina Aufheben

Lukáš rád pročítá tyto weby

http://antifenix.noblogs.org/

Czarna Teoria

libcom fan art

RSS Sol!s

RSS Třídní válka

RSS Přátelé komunizace

RSS Kolektivně proti kapitálu

RSS Anarchistická federace

RSS Knihovnička Starého Krtka

RSS Historický spolek Zádruha

RSS For the animals

Site search

Categories

Svět nám podává jed a nutí nás provádět zbytečné a hnusné činnosti; vnucuje nám potřebu peněz a zbavuje nás vášnivých vztahů. Stárneme mezi muži a ženami, nemajícími žádné sny, jsme cizinci v realitě, neposkytující žádný prostor projevům štědrosti. Nejsme stoupenci sebezapírání. Jde prostě o to, že to nejlepší, co nám tato společnost může nabídnout (kariéra, sláva, náhlý zisk, „láska“), nás jednoduše vůbec nezajímá. Vydávání rozkazů se nám hnusí stejně jako jejich plnění. Jsme vykořisťováni jako kdokoli jiný a chceme s vykořisťováním skoncovat. Pro nás vzpoura nepotřebuje žádné jiné ospravedlnění.”

Anonym

Lukáš rád pročítá tyto weby

RSS Anarchist news

RSS Act for freedom now!

RSS Eelephant editions

RSS Seattle Solidarity Network

RSS Crimethinc

RSS 325

Boj o Řízkárnu

Reportáž z demonstrace proti Řízkárně

Zatýkání při močení na věznici

Solidární vzkaz anarchistům před vazební věznicí Praha – Ruzyně

Archives

Jak policie vyrobila nebezpečnou látku

Publikujeme další text od Lukáše Borla stíhaného v kauze Fénix II.

      zdroj: antifenix.noblogs.org

Na webu borodin.noblogs.org se před nějakou dobou oběvil článek věnovaný ohromujícímu zjištění policie, že jsem přechovával mléko. Původně si policie myslela, že zabavené lahvičky s bílou tekutinou jsou akcelerantem hoření použitým při zapálení policejních aut. Mýlila se a po několika letech se rozhodla mi je vrátit.

Jaké překvapení mě však čekalo po otevření. Z původně čerstvé smetany do kávy se policejním přičiněním stala odporně smrdutá věc. Připomělo mi to pach ohradníků. Pátral jsem na internetu a zjistil, že takto se používá kyselina máselná vznikající žluknutím mléčných produktů. „Kyselinu máselnou lze běžně zakoupit. Využívá se například jako složka nátěrů pachových ohradníků, které slouží k odpuzování zvěře v zemědělství a v dopravě.“ uvádějí odborníci. Také jsem zjistil, že smradlavé tekutiny tohoto typu někteří lidé používají ke způsobení značných škod podnikatelům. Stalo se to třeba v Ostravě nebo v Praze.

Lámu si hlavu, co mi tímto kouskem chtěla policie sdělit. Jak si mám vysvětlit, že zabaví při domovní prohlídce neškodnou smetanu a pak místo ní vrátí nebezpečnou kyselinu používanou k trestné činnosti? Ani nechci domýšlet, co by mohli vrátit pokud by zabavili kupříkladu ocelovou odpadní trubku a budík.

Comments

Comment from العلاج الروحاني
Time 2019/09/17 at 12:09

العلاج الروحاني , طبيب روحاني , جلب الحبيب , العلاج عن بعد

Comment from 토토
Time 2019/10/09 at 04:58

This is very interesting, You’re a very skilled blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your wonderful post.visit my site here:토토 we have a lot to offer!

Comment from 토토사이트
Time 2019/10/09 at 04:59

just what I was searching for. Came here by searching for embarked. Please visit my site :토토사이트 And learn more about online casino!!