Site menu:

“Mezi světem radikálních akademiků a lidí, kteří se pouští do boje se svými vykořisťovateli, je nutný intelektuální odstup – nutný je proto, že akademik říká jen své akademické věci, které jsou na míle vzdálené zkušenosti „chudých“ nebo kohokoli jiného, o kom mluví.”

skupina Aufheben

  • oblíbené weby

http://antifenix.noblogs.org/

105 best images about Anarchist Art on Pinterest | Freedom ...

libcom fan art

RSS Sol!s

RSS Třídní válka

RSS Přátelé komunizace

RSS Kolektivně proti kapitálu

RSS Anarchistická federace

RSS Knihovnička Starého Krtka

RSS Historický spolek Zádruha

RSS For the animals

O archivu

Lukáš.BorlSmyslem tohoto archivu je shromažďovat texty, videa a jiné materiály od Lukáše Borla nebo s ním související.

Kdo Lukáše zná, ten ví, že k autoritám vyjadřuje stejný odpor jako k myšlence, že on sám by měl být autoritou pro druhé. Snaží se inspirovat druhé, ale vždy trvá na tom aby nebyl slepě následován a idealizován. Tento archiv tedy neslouží k budování kultu jeho osobnosti. Je to jen shromaždiště informací, dat a formulovaných myšlenek jednoho člověka. Analyzuj je, schvaluj či kritizuj. Sdílej je nebo se jimi inspiruj. Nalož s nimi jak chceš…

_______________

Upozornění: Správce archivu nemůže s jistotou zaručit autentičnost ani autorství zde umístěných materiálů. Jsou sem kopírovány z jiných stránek atd. Ne vždy lze ověřit spolehlivost těchto zdrojů. Nešlo to například, když Lukáš žil v undergroundu a ve vězení. Přijměte proto omluvu za případné nepřesnosti, ke kterým za těchto okolností mohlo dojít.