Site menu:

“Mezi světem radikálních akademiků a lidí, kteří se pouští do boje se svými vykořisťovateli, je nutný intelektuální odstup – nutný je proto, že akademik říká jen své akademické věci, které jsou na míle vzdálené zkušenosti „chudých“ nebo kohokoli jiného, o kom mluví.”

skupina Aufheben

Lukáš rád pročítá tyto weby

http://antifenix.noblogs.org/

Czarna Teoria

libcom fan art

RSS Sol!s

RSS Třídní válka

RSS Přátelé komunizace

RSS Kolektivně proti kapitálu

RSS Anarchistická federace

RSS Knihovnička Starého Krtka

RSS Historický spolek Zádruha

RSS For the animals

Recent Comments

Site search

Categories

Svět nám podává jed a nutí nás provádět zbytečné a hnusné činnosti; vnucuje nám potřebu peněz a zbavuje nás vášnivých vztahů. Stárneme mezi muži a ženami, nemajícími žádné sny, jsme cizinci v realitě, neposkytující žádný prostor projevům štědrosti. Nejsme stoupenci sebezapírání. Jde prostě o to, že to nejlepší, co nám tato společnost může nabídnout (kariéra, sláva, náhlý zisk, „láska“), nás jednoduše vůbec nezajímá. Vydávání rozkazů se nám hnusí stejně jako jejich plnění. Jsme vykořisťováni jako kdokoli jiný a chceme s vykořisťováním skoncovat. Pro nás vzpoura nepotřebuje žádné jiné ospravedlnění.”

Anonym

Lukáš rád pročítá tyto weby

RSS Anarchist news

RSS Act for freedom now!

RSS Eelephant editions

RSS Seattle Solidarity Network

RSS Sobre l’Operació Pandora

RSS Anarhija.info

RSS Crimethinc

RSS Its going down

RSS 325

RSS Black & Pink

Boj o Řízkárnu

Reportáž z demonstrace proti Řízkárně

Zatýkání při močení na věznici

Solidární vzkaz anarchistům před vazební věznicí Praha – Ruzyně

Archives

Všechnu moc imaginaci?

zdroj: voiceofanarchopacifists.noblogs.org

Když roku 1968 ve Francii proběhly rozsáhlé stávky a dělnicko-studentské nepokoje, jedním ze sloganů těchto událostí bylo “Všechnu moc imaginaci”. Česká policie a soudy si nyní zřejmě heslo vykládají po svém. Svou moc prosazují rozvíjením vlastní fantazie.

Když policie chtěla na mě vydat zatykač, zdůvodňovala to spekulativními tvrzeními a kupou nesmyslů. Očividně jim to k vydání zatykače postačilo. Je až děsivé, jak může být jejich fantazírování mocné.

V jistých dokumentech se uvádělo:Lukáš B. je bez trvalého pobytu v České republice. Na základě doposud provedených opatření bylo zjištěno, že se v období měsíců říjen až prosinec 2015 pohyboval na území Slovenské republiky v okolí města Žilina, dále na přelomu měsíců duben a květen 2016 se pohyboval ve Slovinsku v okolí města Ljubljana. Z toho místa odjel ve společnosti osoby (jméno) pravděpodobně do Holandska. Dále bylo zjištěno, že začátkem léta (červen 2016) se jmenovaný Lukáš Borl měl účastnit utajeného setkání militantních ochránců zvířat Animal liberation front (ALF), které se konalo ve Francii v okolí města Marseille pod názvem RAT ATTACK. Ze zachycené komunikace je patrné, že Lukáš B. má v plánu cestovat podél pobřeží, tj. Itálie, Francie až na hranici Belgie a Nizozemí, kde má údajně práci (focení) pro publikaci – časopis o přistěhovaletství a migraci. Zvláštní znamení vyžádané osoby: Hnědé vlasy, vousy, na temeni hlavy 8-10 dredů o délce 15-20 cm.“

Jaká provedená opatření mohla vést k sepsání takových nesmyslů? V celé této konstrukci je pravdivé jen tvrzení, že jsem v té době neměl trvalý pobyt na území České republiky. Jakou komunikaci policie zachytila, když z ní vyvozuje závěry nezakládající se na pravdě? Zřejmě šlo o opatření a komunikaci probíhající v hlavách vyšetřovatelů. Mohli bychom to nazvat úplně obyčejné fantazírování. Policie si ale jistě pro své jednání vymyslí lépe znějící název, protože přiznat, že se jejich moc opírá o fantazírování a vyšetřovací neschopnost, to by pro ně nebylo moc taktické.

Zpracoval: Lukáš B.

 


Comments

Trackback from w88club
Time 2019/10/17 at 10:05

… [Trackback]

[…] There you will find 91489 more Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/vsechnu-moc-imaginaci/ […]

Trackback from dj and sax for Christmas party
Time 2019/10/17 at 16:52

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/vsechnu-moc-imaginaci/ […]

Trackback from Cirro Energy
Time 2019/10/18 at 00:10

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/vsechnu-moc-imaginaci/ […]

Trackback from 바카라사이트
Time 2019/10/18 at 00:59

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/vsechnu-moc-imaginaci/ […]

Trackback from bandar togel
Time 2019/10/18 at 11:56

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/vsechnu-moc-imaginaci/ […]

Write a comment