Site menu:

Site search

Categories

Archives

Policejní protiopatření a záhadná sabotáž

Když sem začínal s focením fízlů, co mě sledují, bylo mi už tehdy jasné, že dříve či později najdou protiopatření. Buď budou dělat vše pro to, abych jejich fotky nemohl použít nebo přizpůsobí sledovací postupy tak, abych je prostě nevyfotil. Hodně brzy jsem narazil přesně na takové problémy.

Jeden den vyrážím na návštěvu za kamarádem. Nejde o žádné významné setkání. I tak mi je dost nepříjemná představa, že mu přivedu fízly až ke dveřím. Věnuju proto pozornost jejich odhalení a setřesení. První podezření na fízla mám hned ve vestibulu metra, kam jsem zašel kousek od místa, kde startuju. Snažím se budit dojem, že nastupuju do metra v opačném směru než skutečně mířím. Podezřelý chlápek se kouká do mobilu, ale očividně pošilhává i po mě. Když získá pocit, že do metra nastoupím, tak tam sám vleze. Já ale náhle změním směr a nenastoupím. Chlápek kupodivu z metra nevystoupí a odjede. Sedám proto brzy na metro ve směru, ve kterém potřebuju odjet.

Když vystoupím v cílové stanici, tak se zastavím a soustředím se na pohyb kolem sebe. Je tam ale tolik lidí, že mám problém ubezpečit se, jestli je vzduch čistý. Když se přesunu skoro až k eskalátorům, zaujme mou pozornost chlápek u nástupiště s telefonem u ucha. Mám podezření, že mě sleduje. Přibližuju se k němu, abych zachytil, co do telefonu říká. Je to něco ve smyslu: “Jasně, za chvíli jsem tam. Dám vědět až dorazím. Však jsou to jen čtyři stanice metrem.”

Moje podezření sílí s tím, jak si všímám, že ten chlápek po mě pokukuje. Zahajuju akci. Jdu na eskalátory a jedu nahoru. Po cestě si nenápadně chystám foťák. Nahoře zaujímám pozici a s foťákem v ruce čekám, jestli chlápek vyjede za mnou. Chvilku to sice trvalo, ale nakonec přece jen vyjel. Neskrytě ho asi pětkrát fotím. On ale pohotově reaguje. Stoupne si přede mne a začíná znepokojeně remcat, jak moc se mu nelíbí, že ho fotím. Chce po mě, ať fotky smažu. Hraju divadlo. Tvrdím, že nefotím jeho, ale pozadí za ním. Tvářím se jako umělec, co hledá podklady pro tvorbu. Evidentně to nepomáhá. On stále naléhá a eskaluje slovní konflikt. Vyhrožuje tím, že půjde na policii nahlásit, že zasahuju do jeho osobních práv. Situace se vyhrocuje a chvílema to vypadá i na fyzický střet. Ten se ale naštěstí nekoná.

Po chvíli mi rupnou nervy a začnu chlápkovi klást nepříjemné otázky: “Půjdeš na policii, jo? A ty čtyři stanice, o kterých si telefonoval, se teď chystáš jít pěšky?” On se zarazí a odpovídá: “Co to povídáte, já si jdu normálně koupit jídlo do KFC.” Já dodávám: “Aha a policejní placku máš v batohu nebo v zadní kapse kalhot? Proč jí nevytáhneš a neukážeš, co seš zač, fízle?” On na to odpovídá cosi o tom, že říkám nesmysly. Zase vyhrožuje tím, že půjde na policii. Já, totálně vytočenej, odcházím a říkám, ať si jde kam chce, že mě to nezajímá. Jde jiným směrem než já. Přesto ale po několika stech metrech opakovaně procházím uličkama a dívám se pozorně kolem, abych si byl jistý, že tam nejsou jeho kolegové. Asi po 30 minutách mám pocit, že je terén čistý. Jdu ke kámošovi, kde si konečně v klidu vydechnu a všechno mu vyprávím. Jsem rád, že tahle konfliktní situace skončila a já z ní odešel s kvalitníma fotkama fízla.

Brzy však zjišťuju, že má radost byla předčasná. Když se vracím od kámoše, před vstupem do vestibulu metra přibrzďuje policejní auto. Vystupuje z něj hlídka a brzy mi dochází, že vedle auta stojí zase ten parchant. Ukazuje na mě prstem a říká: “To je on. Ten pán, co mě fotil. Chci ať ty fotky smaže.” Pak se koukne na mě a prohlásí: “Vidíte, říkal sem vám, že půjdu na policii.” Hraju překvapeného a prohlašuju: “Cože? Pane, my se známe? To je asi nějaký omyl, ne?” Mám ale na krku nepřehlédnutelný foťák a mé divadlo očividně nefunguje. Fízlové mě vyzývají k prokázání totožnosti. Nemám u sebe pas, tak jim diktuju údaje. Během ověřování totožnosti se do mě slovně opírají a chtějí, ať fotky smažu. Dělají to pod výhružkou, že jinak mě odvezou na policejní stanici. Za jiných okolností bych raději riskoval zadržení, než přistoupit na dobrovolné smazání fotek. Dochází mi ale, že u sebe mám něco dalšího, co by neměli fízlové objevit. Snažím se ze situace vybruslit smazáním jedné z pěti fotek toho fízla. Je ale nekompromisní a chce prověřit jestli tam mám další. Dohady se vlečou a já nakonec v záchvatech nasranosti mažu i zbytek fotek. Chlápek odchází a uniformovaní fízlové se mě ještě snaží zklidnit svými moralistickými rečmi. Cíle nedosahují, ale naštěstí mi po chvíli dávají pokoj.

Celá tahle situace vedle nasranosti a ztráty fotek přinesla i něco pozitivního. Potvrdilo se, že moje schopnost fízly odhalovat a fotit je jim velmi nepříjemná. To mě opravdu těší. To, co udělal ten fízl, byla prostě zoufalá snaha zamezit odhalení jeho policejní identity a případnému zveřejnění fotek. Žel, tentokrát jeho snaha byla úspěšná, protože sem o fotky přišel. Ze situace jsem se ale poučil a jsem si jistý, že příště už bych z podobné šlamastiky odešel vítězně.

Aby šlamastik nebylo málo, tak o několik dnů později dochází k další nepříjemné věci. Dozvídám se, že blízké osobě přes noc byly probodány všechny kola u auta a do výfuku byla nacpána montážní pěna. Za stěrači zůstala jako “podpis” zastrčená hromádka letáků ve dvou verzích. Na jedné verzi je moje fotka. Nad ní je fotka transparentu MSS a Solis focená při demonstraci proti Řízkárně. Nad fotkama je nápis: “Tak už o tobě vím! Vím, kde Tě hledat, a neschováš se ty, ani ti, co jsou ti blízcí? :-)!!!!”

Na druhé verzi je dole fotka stejného transparentu, ale nad ním je tentokrát fotka hořícího auta zapáleného SRB před Řízkárnou. Nad tím je napsáno: “Už o Vás víme vše. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá……..!!!”

K této události existují dvě teoretické vysvětlení, o kterých jsme se bavili s přáteli. Žel žádnou s jistotou nedokážeme vyloučit ani potvrdit. Chybí k tomu podkladový materiál. Nicméně se domnívám, že je dobré o těchto teoriích mluvit jako o potenciálních vysvětleních situace. Jako o něčem, co je nutné brát v potaz. Prostě se tím zabývat a podrobovat analýze, která by mohla vést k potvrzení či vyloučení teorií.

Jedna z teorií je, že Krulec zoufale hledá způsob, jak odrazit nátlak soustavně vedený ze strany Solis, MSS a SRB. Jsem pro něj snadný terč jakožto nejviditelnější osoba v kampani proti Řízkárně. Pochopitelně je snadnější se zaměřit na mě a jiné osoby ze solidárních sítí, než se snažit rozkrýt konspirovanou strukturu SRB. Mě Krulec zná moc dobře. Působím neskrytě proti němu a ležím mu dlouho v žaludku. K jeho smůle ale nemám trvalé bydliště, kde by mě mohl najít ani majetek na který by mohl útočit. Mohl by tedy teoreticky dojít k závěru, že se mě zbaví vystopováním a zastrašováním lidí, na kterých mi záleží. Ti na rozdíl ode mne mají bydliště a materiální cennosti. Poničení auta by tedy mohl být Krulcův pokus o zastrašování. Teoreticky by Krulec k vystopování lidí a osobních věcí mohl využít jeho údajné kontakty s policií, o kterých nás informovali jeho bývalí zaměstnanci. Představitelná je i možnost, že zahájil pátrání na vlastní pěst nebo se s někým spojil.

Osobně ale celé této teorii moc nevěřím. Nevěřím zkrátka v Krulcovo schopnosti systematicky pátrat. Opakovaně sice ukázal, že umí používat google i pročítat aktivistické weby a facebook. Tam ale najde jen to, co mu o sobě nemáme problém říct. Nenajde tam informace o tom, koho považuju za osoby blízké, jaké auto kdo používá, ani kde ho parkuje. Zjistit takové věci vyžaduje složitější metodiku, než je použití googlu. Příliš nevěřím, že Krulec je schopný takovou metodiku uplatnit v praxi. Další věcí je, že i Krulec pravděpodobně chápe, že poškození “aktivistického” auta je kontraproduktivní krok v době, kdy jeho vlastní auta opakovaně hoří. Jeho problém tohle stěží může vyřešit. Za to se to velmi snadno může stát impulzem k eskalaci probíhajících útoků proti němu a jeho majetku. Navzdory tomu, že Krulce nepovažuji za příliš inteligentního tvora, věřím, že právě toto si i on uvědomuje. Proto příliš nevěřím v teorii, že poškození auta inicioval on. Vyloučené to ale samozřejmě není a rozhodně nechci svého nepřítele podcenit.

Že poškození “aktivistického” auta může vést k eskalaci útoků na Řízkárnu, to je jádro druhé teorie. Tedy teorie policejní provokace jakožto vyšetřovacího nástroje. Dostupné zdroje naznačují, že u Řízkárny čtyřikrát hořela auta po útocích SRB. Je také evidentní, že policie zatím nedopadla žádné odpovědné osoby. Nepochybuji o tom, že má své tipy na konkrétní lidi. Zřejmě však chybí důkazní materiál. Do tohoto kontextu dobře zapadá teorie, že důkazní materiál může přinést policejní provokace, která se tváří jako autentická odpověď Krulce na sabotáže v Řízkárně. Potenciální schéma policejního postupu by mohlo být asi následující:

Policie měla po prvních sabotážích vytipované podezřelé osoby. Intenzivně sledovala jejich pohyb a komunikaci. Nedařilo se ale nikoho usvědčit. Sabotáže navíc pokračovaly dále. Policie tedy přehodnotí taktiku. Zdroje sledování přesměruje více k místu činů, tedy k Řízkárně. Pak provede drobnou sabotáž na “aktivistickém” autě a čin “podepíše” tak, aby to vypadalo jako Krulcovo dílo. Předpokládá, že se zpráva o činu rychle rozšíří v anarchistickém prostředí a brzy se najde někdo, koho zpráva naštve tak moc, že se rozhodne reagovat dalším útokem proti Řízkárně. Pro policii už pak zbývá jen snadný úkol. Počíhat si na pachatele u Řízkárny a provést zatčení těsně před přímou akcí, při ní nebo po ní. Úspěch takové operace by přišel policii opravdu vhod. Zřejmě by jí pomohl znovu získat “image serióznosti”, kterou ztratila, když se honosila, jak raziemi rozbila Síť revolučních buněk, zatímco sabotáže prováděné SRB pokračují dále.

K této druhé teorii se přikláním mnohem více než k předešlé. Více zapadá do celkového kontextu a strategií jednotlivých subjektů. Pro policii je navíc oproti Krulcovi mnohem snadnější rozklíčovat blízké vazby mezi anarchisty a vytipovat si tak, na koho se zaměřit i kde ho hledat. Policie také snadno může vystopovat jaká auta anarchisté používají i kde parkují a tím si vytipovat předmět pro případnou provokaci. Každému, kdo by chtěl pochybovat o tom, že se státní instituce mohou zapojit do nelegální činnosti, jako je ničení auta, bych rád doporučil studium událostí, které se odehrály v Itálii v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století. Tehdy se státní poskoci podíleli dokonce i na bombových útocích. Ty pak vydávali za anarchistické a marxistické akce, aby tím “legitimizovali” následné represe a získali prostředky k prosazení vlastních představ o fungování státu. Tehdy s podporou státu umírali při bombových útocích nevinní lidé. Co je proti tomu několik propíchaných kol auta a pěna nacpaná do výfuku?

Jak jsem již zmínil, nelze ani jednu z popsaných teorií potvrdit či vyvrátit. Tedy prozatím. Bez ohledu na to, zda šlo o iniciativu Krulce nebo promyšlený tah policie je evidentní jedna věc. Situace je pro nás teď zase o něco komplikovanější. S komplikacemi ale přibyly i další motivace nepolevovat v anarchistickém boji. Chuť nenechat naše nepřátele v klidu spát, ta roste s každou další sračkou, do které nás oni tlačí.

(Lukáš Borl – červenec 2015)

Comments

Comment from Frantat
Time 2019/06/05 at 11:08

Tamsulosin For Sale Amoxicillin Ear Infection viagra Clomid Pcte Of Clomid Amoxicillin For Flu

Comment from Austei
Time 2019/06/16 at 15:27

Pharmacy Online Usa Misoprostol 20mg Avis Amoxicillin With Other Drugs vente de viagra pas cher en caen Clopidogrel Medicine Online Pill Can Amoxicillin Be Taken Before Bed

Comment from Frantat
Time 2019/06/28 at 05:20

Buy Nexium Online Pharmacy Clomid A Quoi Sert buy viagra Quiero Comprar Cialis Espana Amoxil 1 Cialis 10mg Efficacite

Comment from Austei
Time 2019/07/07 at 14:23

Ajanta Pharma On Line Tretinoin Canada Generic Macrobid On Sale Canada Mastercard Acceptedglucophage generic cialis canada Prednisone For Dogs For Sale

Comment from Frantat
Time 2019/07/07 at 15:51

Priligy Ervaring buy generic isotretinoin internet visa with free shipping Priligy Cuanto Cuesta tadalafil cialis from india Cialis Viagra Alcool Buying Toradol In Usa Before After Using Propecia

Comment from Frantat
Time 2019/07/15 at 03:43

Keflex Zithromax Equivalent In India [url=http://levipill.com]length of levitra patent[/url] Cytotec Vidal

Trackback from lose weight naturally
Time 2019/09/23 at 20:26

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Acquistare Reductil in linea
Time 2019/09/24 at 00:46

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Meownime
Time 2019/09/24 at 15:19

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from The Best Deep Web Search Engine
Time 2019/09/25 at 09:59

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Casas en Venta en Granja Santo Niño Delicias
Time 2019/09/25 at 10:20

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Casas en Venta en Rivera de Linda Vista Guadalupe
Time 2019/09/25 at 10:43

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Key Biscayne FL Homes for Sale
Time 2019/09/26 at 00:38

… [Trackback]

[…] There you can find 79692 more Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from 사설토토
Time 2019/09/26 at 04:45

… [Trackback]

[…] Here you can find 35733 additional Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from buy from vividads.com.au
Time 2019/09/27 at 00:32

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Anneaux avec rails pivotants tactiques Picatinny| tube à anneaux entre 1 pouce et 30mm | Twist Lock | Anthracite
Time 2019/09/27 at 00:34

… [Trackback]

[…] There you will find 50307 additional Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from anode graphite
Time 2019/09/27 at 01:32

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from live22
Time 2019/09/27 at 07:18

… [Trackback]

[…] There you will find 98295 additional Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from http://10-0-0-0-1.com/
Time 2019/09/27 at 20:41

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Departamentos en Renta en INFONAVIT Mochicahui II Ahome
Time 2019/09/28 at 01:44

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from fun88
Time 2019/09/29 at 00:20

… [Trackback]

[…] There you will find 65522 more Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from cpasbien torrent9
Time 2019/09/29 at 17:39

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from forex trading payment
Time 2019/09/30 at 09:30

… [Trackback]

[…] There you can find 50643 more Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Mercedes Benz brake repair
Time 2019/09/30 at 13:09

… [Trackback]

[…] Read More on to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Top Real Estate Agent
Time 2019/10/01 at 00:29

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from w88 thailand
Time 2019/10/03 at 00:23

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from ลงทะเบียน w88
Time 2019/10/03 at 00:40

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from บาคาร่า ขั้นต่ำ 10บาท
Time 2019/10/04 at 00:27

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://findahomeincharlottesvilleva.com/
Time 2019/10/04 at 08:38

… [Trackback]

[…] There you can find 18618 more Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from ligaz
Time 2019/10/04 at 15:56

… [Trackback]

[…] Find More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from fasting
Time 2019/10/04 at 20:04

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Bilskrotning Göteborg
Time 2019/10/04 at 20:14

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from แทงบอล
Time 2019/10/05 at 02:22

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from airbnb coupon
Time 2019/10/07 at 10:13

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Allforbet
Time 2019/10/07 at 21:41

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from The Avenir
Time 2019/10/08 at 19:27

… [Trackback]

[…] There you will find 13849 additional Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from ทางเข้า188BET
Time 2019/10/08 at 19:34

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from สมัคร188BET
Time 2019/10/08 at 20:56

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Kids Beds
Time 2019/10/09 at 04:00

… [Trackback]

[…] Here you will find 8300 more Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Kids Desks
Time 2019/10/09 at 07:35

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Kids Wall Shelving
Time 2019/10/09 at 07:57

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://www.flamingogroup-catba.com
Time 2019/10/09 at 09:38

… [Trackback]

[…] Here you will find 68862 additional Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Kids Beds
Time 2019/10/09 at 10:56

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from slotxo
Time 2019/10/09 at 11:40

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from ดูหนัง
Time 2019/10/10 at 04:25

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from syair sgp
Time 2019/10/10 at 18:18

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from แทงบอลสเต็ป
Time 2019/10/11 at 04:17

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from massage in las vegas
Time 2019/10/11 at 08:11

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Wakad Escorts
Time 2019/10/11 at 12:41

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Data SGP
Time 2019/10/11 at 17:43

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Casas en Venta en Toreo el Bajo Uruapan
Time 2019/10/14 at 02:42

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Chihuahua
Time 2019/10/14 at 03:36

… [Trackback]

[…] Read More on to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Oploverz
Time 2019/10/15 at 14:20

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from w88th
Time 2019/10/16 at 00:16

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Tláhuac
Time 2019/10/16 at 01:09

… [Trackback]

[…] There you will find 94152 more Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from More Info
Time 2019/10/16 at 01:24

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from w88
Time 2019/10/17 at 08:53

… [Trackback]

[…] Here you can find 24683 more Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Facebook Arkin
Time 2019/10/17 at 16:04

… [Trackback]

[…] Here you can find 5850 additional Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Christmas party entertainment
Time 2019/10/17 at 17:36

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from 한게임 환전상
Time 2019/10/18 at 01:16

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from lapel pin maker
Time 2019/10/18 at 05:21

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from bandar togel
Time 2019/10/18 at 12:31

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Boldenone Kaufen
Time 2019/10/19 at 01:32

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Comment from mm88ufa
Time 2019/10/20 at 02:26

Sometimes a riot occurs because each other does not bow to one another. Therefore, negotiations should inevitably give some relief. MM88UFA Thank You

Trackback from ไฮไลท์บอล
Time 2019/10/21 at 04:28

… [Trackback]

[…] Read More on to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from deutsche bank
Time 2019/10/21 at 14:17

… [Trackback]

[…] Here you can find 73570 additional Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://sexchatrooms.co.uk
Time 2019/10/21 at 16:50

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from teenchatrooms.co.uk
Time 2019/10/21 at 18:20

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from โปรโมชั่นALPHA88
Time 2019/10/22 at 02:41

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from โปรโมชั่น188BET
Time 2019/10/22 at 05:24

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from โปรโมชั่นALPHA88
Time 2019/10/22 at 05:34

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from broker reviews
Time 2019/10/22 at 13:13

… [Trackback]

[…] There you will find 74701 additional Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from forex trading strategy
Time 2019/10/22 at 16:12

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Cirro Energy plans
Time 2019/10/23 at 00:40

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://www.findnctrianglehomes.com/
Time 2019/10/23 at 12:10

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Mazlo
Time 2019/10/23 at 19:11

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from cbd for acne
Time 2019/10/23 at 20:50

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from CBD bath bomb uk
Time 2019/10/26 at 10:44

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from dang ky fun88
Time 2019/10/26 at 11:29

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Kich Hardware | Kich Hardware for Home
Time 2019/10/27 at 00:33

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Skrotning av bil
Time 2019/10/27 at 19:23

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from nha cai uy tin fun88
Time 2019/10/28 at 00:20

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from dice
Time 2019/10/28 at 16:13

… [Trackback]

[…] There you will find 91465 more Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Mobile-based training
Time 2019/10/29 at 10:12

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from syair sgp
Time 2019/10/29 at 11:21

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from kissanime.monster
Time 2019/10/29 at 13:45

… [Trackback]

[…] Here you will find 64788 additional Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from football training
Time 2019/10/29 at 14:07

… [Trackback]

[…] Here you will find 9358 more Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from www4.1movies.is
Time 2019/10/29 at 14:56

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Ikan Discus Palembang
Time 2019/10/29 at 18:24

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from dang ky bong88
Time 2019/10/30 at 00:36

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from browse around this site
Time 2019/10/30 at 22:34

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Golden Eagle Tallahassee homes for sale
Time 2019/10/31 at 01:40

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Plakat Fiber
Time 2019/10/31 at 10:54

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Energy Providers
Time 2019/11/02 at 00:54

… [Trackback]

[…] Here you will find 53809 more Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from keo nha cai dem nay
Time 2019/11/03 at 00:20

… [Trackback]

[…] Here you will find 51385 additional Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from free bloodborne pathogens certificate
Time 2019/11/03 at 08:05

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from new website design
Time 2019/11/04 at 01:01

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from professional carpet cleaning watford
Time 2019/11/04 at 13:33

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from my website
Time 2019/11/05 at 03:18

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from tło na yt
Time 2019/11/05 at 12:59

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Comment from vegus
Time 2019/11/05 at 16:43

Your information is very Cho, thank you for sharing it.

Comment from vegus168ไอดีไลน์
Time 2019/11/06 at 08:25

Thanks for the interesting article. I want to share interesting websites as well.https://www.vegus168gold.com

Trackback from Dallas Energy Plans
Time 2019/11/06 at 12:42

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from model 3
Time 2019/11/06 at 12:59

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from ư88
Time 2019/11/10 at 02:11

… [Trackback]

[…] There you can find 48461 more Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://ambermelenudo.com/
Time 2019/11/10 at 05:39

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://www.winstonsalemhomes4sale.com/
Time 2019/11/10 at 06:14

… [Trackback]

[…] There you will find 9283 more Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Data Sgp
Time 2019/11/12 at 10:38

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from escort laval
Time 2019/11/14 at 01:25

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from montreal escort agencies
Time 2019/11/14 at 02:00

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from best escort montreal
Time 2019/11/14 at 04:37

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from realistic prosthetic penis
Time 2019/11/15 at 11:04

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from tien len truc tuyen
Time 2019/11/16 at 00:17

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from web ca cuoc bong da truc tuyen
Time 2019/11/16 at 03:10

… [Trackback]

[…] Here you will find 35195 more Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from SlotXo
Time 2019/11/17 at 01:17

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from 메이저놀이터
Time 2019/11/18 at 00:49

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Family Tree Researcher
Time 2019/11/19 at 00:57

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from great roofing specialists
Time 2019/11/19 at 20:14

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Pantalon dragon ball z
Time 2019/11/20 at 00:19

… [Trackback]

[…] Find More on to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Departamentos en Renta en Hacienda Real de Tultepec Tultepec
Time 2019/11/20 at 02:02

… [Trackback]

[…] There you can find 87584 additional Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Classic WoW Armory
Time 2019/11/20 at 02:05

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Casas en Renta en Los Alebrijes General Escobedo
Time 2019/11/20 at 02:34

… [Trackback]

[…] There you will find 29933 additional Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from live sex cams
Time 2019/11/20 at 15:39

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from find out this here
Time 2019/11/21 at 08:04

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Hopelchén
Time 2019/11/21 at 09:13

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from solarmoviefree
Time 2019/11/21 at 20:54

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from vn88
Time 2019/11/22 at 00:31

… [Trackback]

[…] Here you will find 88821 additional Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from collision body shop near me
Time 2019/11/22 at 17:07

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from casino uy tin
Time 2019/11/24 at 00:25

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from pressure washer for car
Time 2019/11/24 at 01:41

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from แทงบอลออนไลน์
Time 2019/11/24 at 14:44

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from bongdatructiep
Time 2019/11/25 at 00:55

… [Trackback]

[…] There you will find 61149 more Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from dating sites
Time 2019/11/25 at 02:29

… [Trackback]

[…] Read More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://freechatrooms.co.uk
Time 2019/11/25 at 09:19

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from gomovies-online.com
Time 2019/11/25 at 10:27

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://real-solarmovie.com/
Time 2019/11/25 at 10:35

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Affiliate Sales
Time 2019/11/25 at 11:52

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Ireland Chat
Time 2019/11/25 at 13:01

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Pokeronline
Time 2019/11/25 at 22:00

… [Trackback]

[…] There you will find 46524 additional Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Gira Online Shop
Time 2019/11/26 at 10:48

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from gomovies
Time 2019/11/27 at 12:22

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from BDSM contacts
Time 2019/11/27 at 13:07

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from serviços informática
Time 2019/11/27 at 20:02

… [Trackback]

[…] Here you will find 77005 additional Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from informática
Time 2019/11/27 at 22:44

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from paykasa
Time 2019/11/28 at 13:27

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from book a hotel now
Time 2019/11/29 at 22:18

… [Trackback]

[…] There you will find 37400 additional Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Jokerสล็อตเครดิตฟรี
Time 2019/11/30 at 02:19

… [Trackback]

[…] There you can find 74457 additional Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from lin m88
Time 2019/12/01 at 00:40

… [Trackback]

[…] Here you will find 94758 additional Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from w88vn mobile
Time 2019/12/01 at 00:48

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from sio2
Time 2019/12/01 at 01:16

… [Trackback]

[…] Find More here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from dig this
Time 2019/12/02 at 14:17

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Master Grower Certification Online Course Description
Time 2019/12/02 at 17:43

… [Trackback]

[…] Here you can find 89629 additional Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from tipos de elefantes
Time 2019/12/03 at 10:00

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from limobook
Time 2019/12/03 at 16:55

… [Trackback]

[…] Find More on to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Attitude Seed Bank Reviews
Time 2019/12/04 at 15:09

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Tibro Tours and Travels
Time 2019/12/05 at 04:05

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Casas en Renta en Sector Poniente Delicias
Time 2019/12/06 at 01:07

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Autgram
Time 2019/12/07 at 06:05

… [Trackback]

[…] Find More Information here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from solheim cup
Time 2019/12/07 at 06:15

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from gramcik insta viewer
Time 2019/12/07 at 06:38

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from losone
Time 2019/12/07 at 07:25

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from buy cbd products
Time 2019/12/07 at 10:14

… [Trackback]

[…] Find More Information here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from buy cbd products
Time 2019/12/07 at 12:10

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from pikdo
Time 2019/12/07 at 16:02

… [Trackback]

[…] Here you can find 54720 more Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from izmir escort
Time 2019/12/07 at 16:58

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from coin qr code generator
Time 2019/12/09 at 14:38

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from aydin escort
Time 2019/12/11 at 13:24

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from เล่นบาคาร่าผ่านมือถือ
Time 2019/12/12 at 01:16

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from lebanon
Time 2019/12/12 at 10:36

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from dubai residence visa
Time 2019/12/12 at 17:22

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Togel OnLine
Time 2019/12/13 at 13:28

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Litecoin qr code generator
Time 2019/12/14 at 21:16

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Ethereum qr code generator
Time 2019/12/14 at 22:31

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from phim sex viet sub
Time 2019/12/15 at 04:28

… [Trackback]

[…] There you can find 25756 more Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Balaclava Radiology
Time 2019/12/16 at 02:54

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from หวยเวียดนาม
Time 2019/12/16 at 05:32

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Alles ueber Gira
Time 2019/12/16 at 17:09

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://bandarjudiqq.loan/
Time 2019/12/16 at 18:24

… [Trackback]

[…] Here you can find 40572 more Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from zurich switzerland
Time 2019/12/16 at 19:58

… [Trackback]

[…] There you can find 11045 more Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from writemypaper
Time 2019/12/16 at 22:48

… [Trackback]

[…] There you will find 38203 more Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from sherlyn popelka
Time 2019/12/16 at 23:33

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from cbd oil
Time 2019/12/17 at 23:16

… [Trackback]

[…] Here you will find 40240 additional Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Nenad Stevandic
Time 2020/01/15 at 08:19

… [Trackback]

[…] Read More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from keluaran togel Singapore
Time 2020/01/16 at 05:49

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Eric Arnoux
Time 2020/01/16 at 07:55

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from CBD OIL
Time 2020/01/16 at 23:58

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from เลขเด็ด
Time 2020/01/17 at 02:46

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from hire private driver in mykonos
Time 2020/01/17 at 09:56

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from weverse
Time 2020/01/18 at 15:47

… [Trackback]

[…] Find More on to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from dang nhap w88
Time 2020/01/20 at 02:08

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Youtube Download Video
Time 2020/01/20 at 10:05

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Search Engine
Time 2020/01/21 at 02:41

… [Trackback]

[…] Information on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from salt lake city
Time 2020/01/24 at 00:18

… [Trackback]

[…] Read More on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from rent a car in martinique
Time 2020/01/27 at 03:24

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from google adwords expert
Time 2020/01/29 at 01:28

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Azira Torbor
Time 2020/01/29 at 13:44

… [Trackback]

[…] Here you will find 46507 more Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Azira Torbor
Time 2020/01/29 at 14:49

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from unblocked game world
Time 2020/01/31 at 15:29

… [Trackback]

[…] Find More Information here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from drill beat
Time 2020/02/01 at 00:16

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from ras al khaimah business license
Time 2020/02/03 at 16:44

… [Trackback]

[…] Find More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from Agence voyage Dakar
Time 2020/02/04 at 20:27

… [Trackback]

[…] Find More here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from satta king
Time 2020/02/07 at 05:53

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from satta king
Time 2020/02/07 at 06:46

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from 해외안전놀이터
Time 2020/02/11 at 09:04

… [Trackback]

[…] There you can find 93031 additional Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from mondocu.com/category/touche-pas-a-mon-poste-tpmp-videos-hd-streaming-replay-webtv
Time 2020/02/11 at 12:04

… [Trackback]

[…] There you can find 64860 additional Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from شركات نقل العفش
Time 2020/02/15 at 00:18

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from w88win
Time 2020/02/16 at 00:40

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from ti le bong da ngoai hang anh
Time 2020/02/22 at 00:16

… [Trackback]

[…] Find More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from lucky88
Time 2020/02/23 at 06:00

… [Trackback]

[…] Find More Info here on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from master grower certification
Time 2020/02/25 at 17:23

… [Trackback]

[…] Here you will find 67326 additional Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://bretwallace.com/fort-bend-tx-cost-of-living
Time 2020/02/29 at 00:20

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from affiliate marketing on small budget
Time 2020/03/04 at 17:34

… [Trackback]

[…] Here you can find 42402 more Info on that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from 918kiss app install
Time 2020/03/09 at 11:44

… [Trackback]

[…] Find More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from buy generic lexapro cheap
Time 2020/03/09 at 23:36

… [Trackback]

[…] Find More Info here to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from https://goodmeds.store/
Time 2020/03/10 at 00:20

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from http://wefluffy.co.kr
Time 2020/03/10 at 05:25

… [Trackback]

[…] There you will find 26684 additional Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]

Trackback from 警報騙局警報騙騙局警報騙局警報騙局警報警報騙局警報騙報騙局警報警報騙局警報騙
Time 2020/03/10 at 11:36

… [Trackback]

[…] Info to that Topic: lukasborl.noblogs.org/policejni-protiopatreni-a-zahadna-sabotaz/ […]