Site menu:

“Mezi světem radikálních akademiků a lidí, kteří se pouští do boje se svými vykořisťovateli, je nutný intelektuální odstup – nutný je proto, že akademik říká jen své akademické věci, které jsou na míle vzdálené zkušenosti „chudých“ nebo kohokoli jiného, o kom mluví.”

skupina Aufheben

Lukáš rád pročítá tyto weby

http://antifenix.noblogs.org/

Czarna Teoria

libcom fan art

RSS Sol!s

RSS Třídní válka

RSS Přátelé komunizace

RSS Kolektivně proti kapitálu

RSS Anarchistická federace

RSS Knihovnička Starého Krtka

RSS Historický spolek Zádruha

RSS For the animals

Site search

Categories

Svět nám podává jed a nutí nás provádět zbytečné a hnusné činnosti; vnucuje nám potřebu peněz a zbavuje nás vášnivých vztahů. Stárneme mezi muži a ženami, nemajícími žádné sny, jsme cizinci v realitě, neposkytující žádný prostor projevům štědrosti. Nejsme stoupenci sebezapírání. Jde prostě o to, že to nejlepší, co nám tato společnost může nabídnout (kariéra, sláva, náhlý zisk, „láska“), nás jednoduše vůbec nezajímá. Vydávání rozkazů se nám hnusí stejně jako jejich plnění. Jsme vykořisťováni jako kdokoli jiný a chceme s vykořisťováním skoncovat. Pro nás vzpoura nepotřebuje žádné jiné ospravedlnění.”

Anonym

Lukáš rád pročítá tyto weby

RSS Anarchist news

RSS Act for freedom now!

RSS Eelephant editions

RSS Seattle Solidarity Network

RSS Crimethinc

RSS 325

Boj o Řízkárnu

Reportáž z demonstrace proti Řízkárně

Zatýkání při močení na věznici

Solidární vzkaz anarchistům před vazební věznicí Praha – Ruzyně

Archives

Anarchista Łukasz Borl wyszedł za kaucją

czarnateoria.noblogs.org

Łukasz Borl, redaktor stron anarchistycznych i sympatyk insurekcjonizmu, pozostawał w więzieniu od września 2016 r. Dzięki wpłaceniu kaucji będzie mógł teraz odpowiadać z wolnej stopy.

Zanim go aresztowano przez ponad rok ukrywał się w podziemiu. Podjął taką decyzję widząc rosnące zainteresowanie policji jego osobą, w związku z policyjną operacją “feniks”, której celem było rozbicie insurekcyjnej grupy “Sieć Komórek Rewolucyjnych” (SKR). SKR miała na koncie kilka podpaleń, m.in. aut policyjnych oraz aut restauracji Rizkarna, której właściciel ukradł pensje pracownicze.

W podziemiu Lukas Borl napisał między innymi dwa listy „Niebezpieczny i uzbrojony” oraz „Disappearing From State Control„. Wpadł w ręce władzy, gdy spotkał na ulicy kolegę ze szkoły, pracującego obecnie w policji.

Jak informują czescy anarchiści, po raz pierwszy od dłuższego czasu mamy do czynienia z sytuacją, gdy żaden z zatrzymanych w ramach operacji feniks nie przebywa obecnie za kratami.

Comments

Comment from คาสิโนออนไลน์
Time 2019/11/23 at 17:51

Gracias por la buena informacion.