Site menu:

“Mezi světem radikálních akademiků a lidí, kteří se pouští do boje se svými vykořisťovateli, je nutný intelektuální odstup – nutný je proto, že akademik říká jen své akademické věci, které jsou na míle vzdálené zkušenosti „chudých“ nebo kohokoli jiného, o kom mluví.”

skupina Aufheben

Lukáš rád pročítá tyto weby

http://antifenix.noblogs.org/

Czarna Teoria

libcom fan art

RSS Sol!s

RSS Třídní válka

RSS Přátelé komunizace

RSS Kolektivně proti kapitálu

RSS Anarchistická federace

RSS Knihovnička Starého Krtka

RSS Historický spolek Zádruha

RSS For the animals

Recent Comments

Site search

Categories

Svět nám podává jed a nutí nás provádět zbytečné a hnusné činnosti; vnucuje nám potřebu peněz a zbavuje nás vášnivých vztahů. Stárneme mezi muži a ženami, nemajícími žádné sny, jsme cizinci v realitě, neposkytující žádný prostor projevům štědrosti. Nejsme stoupenci sebezapírání. Jde prostě o to, že to nejlepší, co nám tato společnost může nabídnout (kariéra, sláva, náhlý zisk, „láska“), nás jednoduše vůbec nezajímá. Vydávání rozkazů se nám hnusí stejně jako jejich plnění. Jsme vykořisťováni jako kdokoli jiný a chceme s vykořisťováním skoncovat. Pro nás vzpoura nepotřebuje žádné jiné ospravedlnění.”

Anonym

Lukáš rád pročítá tyto weby

RSS Anarchist news

RSS Act for freedom now!

RSS Eelephant editions

RSS Seattle Solidarity Network

RSS Sobre l’Operació Pandora

RSS Anarhija.info

RSS Crimethinc

RSS Insurrection news

RSS 325

RSS Black & Pink

Boj o Řízkárnu

Reportáž z demonstrace proti Řízkárně

Zatýkání při močení na věznici

Solidární vzkaz anarchistům před vazební věznicí Praha – Ruzyně

Archives

Co kradou a čtou policajti z ÚOOZ

Když v dubnu 2015 policie z ÚOOZ provedla loupežné přepadení v komunitním centru Ateneo, odnesla si celou řadu publikací z místní knihovny. Ta sloužila k bezplatnému vzdĕlávání a byla veřejnĕ přístupná. Byl sem jedním z jejích koordinátorů a publikace v ní považuji za komunitnĕ spravovaný zdroj informací. Policie uloupené publikace komunitĕ nikdy nevrátila.

Policie má nyní možnost studovat ukradené výtisky z Atenea. Naštĕstí vĕtšina tĕchto publikací je volnĕ dostupná na internetu. Proto bych na nĕ rád odkázal aby je mohli studovat i jiní. Nutno podotknout, že chovám úctu ke svobodĕ slova a to dokonce i u slov se kterými nemusím souhlasit. Knihovna Atenea proto obsahovala i kontroverzní texty. Nikoliv s cílem nekriticky je přijímat, ale protože každý by mĕl mít možnost si udĕlat na vĕci vlastní názor čerpáním z různorodých zdrojů informací. Proto v knihovnĕ Atenea vedle velmi kvalitních textů byl k zapůjčení třeba i takový demagogický blábol jako je Mein Kampf od Adolfa Hitlera. Osobnĕ jsem ho četl abych si mohl lépe urovnat své protifašistické postoje. Zkrátka lépe sem poznal své nepřátele studiem jejich ideových pramenů. To považuji za velmi důležité.

Myslím, že stejnĕ důležité je abychom my anarchisté a anarchistky mohli studovat anarchistické texty různého obsahu a kvality. Právĕ proto v knihovnĕ byly i texty, které osobnĕ považuji za problematické (třeba od skupin jako FAI nebo CCF), ale přesto si myslím, že by k nim mĕl každý mít přístup aby je mohl studovat – analyzovat je, inspirovat se jimi nebo je podrobovat kritice. Zkrátka, studium má smysl, pokud je jeho součástí možnost porovnávat různé zdroje informací i názorů. A to včetnĕ tĕch kontroverzních.

Seznam toho, co ukradla policie z knihovny v KC Ateneo v Mostĕ:

Stahuj ve formátu PDF

Bludny-kruhstahuj v PDF

______________________

PAstahuj v PDF

______________________

Ozbrojena radoststahuj v PDF

______________________

Povstalecky anarchismusstahuj v PDF

______________________

Socialni anarchismusstahuj v PDF

______________________

Bastardistahuj v PDF

______________________

Nasilistahuj v PDF

______________________

Konverzacestahuj v PDF

______________________

FAIstahuj v PDF

______________________

Populkacni mytusstahuj v PDF

______________________

SRB2014stahuj v PDF

______________________

Na nozestahuj v PDF

______________________

Proletarske povstani

stahuj v PDF


 

 

Comments

Comment from Anette_Goed
Time 2018/07/06 at 10:37

Hempy olejový extrakt. Tato složka je známá tím, že vytváří lákavou vůni, který přitahuje rybu na háček. Kafrické vápno. Složka stimuluje proces, ryby se cítí hladové a pak hledají kořist. Svalový protein. Tato přísada má silnou vůni, která ovlivňuje čich i těch nejtěžších ryb na ulovení. https://rybydynamit.com/#3 Tato směs se skládá z feromonů, které při interakci s vodou vypouštějí určitý zápach. Vzhledem k tomu, že čichový organ ryb je mnohem rozvinutější než u lidí, vylučovaný zápach pomáhá lákat ryby z nejvzdálenějších částí řeky a sbírat je v blízkosti vás. Ovšem nejdůležitější je, že feromony mohou urychlit metabolismus ryb a také jim způsobit nadměrný pocit hladu.

Write a comment